Pieci iemesli kāpēc jābalso par bandītiem!

Bandīts māk pelnīt naudu.
Atšķirībā no godīgā, kas mēģina visu darīt pēc noteikumiem un likuma, bandīts māk nopelnīt naudu apejot likumus un konkurentus. Tāpēc bandīti vienmēr ir bagātāki par godīgajiem, jo viņus nekas neierobežo pelnīt naudu. Labs bandīts, arī pieķerts noziegumā, māk izlavīties! Bieži vien vienkārši atpērkoties ar sazagto naudu, bet pa reizei arī piedraudot vai iebiedējot pretinieku. Jābalso par bandītu tāpēc, ka viņš ir daudz uzņēmīgāks un darbīgāks, neminstinās un nelokās likumu priekšā. Bandīta moto ir: Gāzi grīdā! Cieti!

Bandīts parūpēsies par savu tautu.
Bandīts zina, ka viņa galvenais ienākumu un varas avots ir viņa tauta. Tāpēc bandīts nekaus savu slaucamo gotiņu, bet gan līdz zināmai robežai aprūpēs, katrā ziņā vismaz neļaus nomirt badā! Īpaši gādīgi viņš rūpēsies par savu tautu, ja pats būs pārticis un apmierināts. Piemēram, bandīts nopelnīs miljonus izbruģējot visu pilsētu ar saviem ķieģelīšiem, toties tautai tagad patīkama pastaiga pa parciņu.

Tāpat viņi visi ir bandīti, tāpēc jāizvēlas stiprākais.
Tie, kas iet politikā visi ir sasmērējušies. Tas ir visiem zināms fakts. Principā viņi visi ir bandīti, cits lielāks, cits mazāks. Skaidrs, ka ja tiks ievēlēts mazākais bandīts – nu nav viņam spēciņa, lai sacenstos ar lielo bandītu un agri vai vēlu valdība kritīs un būs atkal bardaks valstī. Tāpēc jābalso par „lielāko kretīnu”, jo tad vismaz miers būs tur augšā!

Bandīts arī raud.
Par spīti visam, bandītam arī ir bijusi grūta bērnība. Pat vairāk, lielākai daļa bandītiem ir bijusi grūta bērnība, no turienes jau arī nāk visi kompleksi un varaskāre. Bandīts arī ir cilvēks, arī ģimeniskām vērtībām. Ja dziļi parok, tad katrā bandītā var atrast mazu bērnu, kas ierāvies stūrīti pārbijies šņurkst. Tiesa gan, citam jārok ļoti dziļi! Bet vienalga!

Ja tu esi bandīta draugs, tad tev no tā var atlekt.
Atgriežoties pie praktiskām vērtībām, tad viens no galvenajiem iemesliem kāpēc jābalso par bandītu, ir cerība, ka tev no tā var kaut kas atlekt. Ja esi tuvās attiecībās ar bandītu un šis tiek pie varas, tad liela varbūtība, ka tiksi nākotnē pie kāda liela valstiska pasūtījuma. Un tur jau arī sāksies īstā dzīvošana. Valstij ir tik daudz dažādu projektu, ka visiem atradīsies ko darīt. Pat Ziemassvētku eglīšu rotājumu idejas autoram 😉

Par Labu Latviju! CIETI!

Advertisements

About Par labu Latviju VISIEM!

Par labu Latviju! VISIEM! Par labu Latviju bez "Par labu Latviju!", bez Šlesera un Šķēles zagļu bandas!
This entry was posted in cieti and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s